Dodatek k obchodním podmínkám - Rozvoz květin a dárků

 

Platbu vyžadujeme vždy předem, vyjímky děláme pouze u stálých zákazníků.

Pokud chcete urychlit dodání květin, je možné zaslat e-mailem zaplacený ústřižek složenky nebo potvrzený příkaz k úhradě, popř. doklad o vložení hotovosti na náš účet.

!!! Není možné zrealizovat doručení květin bez potvrzení platby !!!

Objednávky online květin můžete platit:

  1. Hotově na adrese Děčín 2, Hřbitovní 807/82

        2.   Převodem na náš účet u GE Money Bank

              číslo účtu: 206000700/0600, majitel Helena Charvátová

        3.  Složenkou typu C na adresu Helena Charvátová, Hřbitovní 807/82, Děčín 2, 405 02

Objednávka květin a zboží při doručení po Děčíně a okolí

 

Cena  za doručení:

Je počítána podle vzdálenosti od našeho sídla takto:

                  Do 10 km 100 Kč    při nákupu nad 600 Kč doprava zdarma

Od 11 km do 20 km 150 Kč    při nákupu nad 900 Kč doprava zdarma

Od 21 km do 30 km 200 Kč    při nákupu nad 1200 Kč doprava zdarma

Ostatní lokality po domluvě.

Následuje tabulka s přehledem vzdáleností:

Děčín

Do  10km

Zahrnuje následující lokality:

Folknáře, Bělá, Jalůvčí, Škrabky, Staré Město, Podmokly, Letná, Krásný Studenec, Želenice, Chrochvice, Horní Oldřichov, Dolní Oldřichov, Křešice, Boletice, Nebočady, Vilsnice, Bynov, Přípeř, Jalůvčí, Maxičky, Loubí, Březiny, Ludvíkovice, Huntířov, Dobrná, Malá Veleň, Benešov nad Ploučnicí, Kámen, Malšovice, Nová Bohyně, Bynovec, Stará Oleška, Arnoltice, Martiněves

 

Včetně dalších lokalit do 10km vzdálenosti

 

100 Kč

11 - 20km

Zahrnuje následující lokality:

Jakuby, Těchlovice, Přerov, Zadní Lhota, Jílové, Kamenec, Modrá, Javory, Borek, Stará Bohyně, Růžová, Nová Oleška, Kristin Hrádek, Dolní Žleb, Dolní Habartice, Horní Habartice, Františkov nad Ploučnicí, Heřmanov, Fojtovice, Markvartice, Malá Bukovina, Srbská Kamenice, Janov, Labská Stráň, Hřensko, Libouchec, Sněžník, Velká Bukovina, Valkeřice,  Blankartice, Všemily, Česká Kamenice, Dobkovice, Povrly, Choratice

 

Včetně dalších lokalit do 20km vzdálenosti

 

150 Kč

21 – 30km

Zahrnuje následující lokality:

Jetřichovice, Ústí nad Labem, Nový Bor, Kamenický Šenov, Krásná Lípa, Rybniště, Chřibská, Kytlice, Verneřice

 

Včetně dalších lokalit do 30km vzdálenosti

 

200 Kč

 

Ostatní lokality po předchozí dohodě, při víkendových rozvozech bude k ceně dopravy připočteno 50% ze standartní ceny.

 

 

 

Objednávka při doručování po ČR Cena za doručení květin po ČR je 300 Kč včetně dopravy a zprostředkování

-           Hodnota květinového daru není limitovaná, je však  dobré pamatovat na to, že náklady spojené s doručením jsou stejné za 1 nebo 50 květů.

       

Dodací podmínky

Objednávku na konkrétní den je nutné poslat nejméně 12 hodin před požadovaným časem doručení pouze v pracovní dny, jinak není čas doručení garantován. V případě zájmu o dřívější doručení a víkendový rozvoz doporučujeme telefonickou konzultaci.

Pokud si však přejete dodat nějaký speciální květinový dar, doporučujeme objednávat s předstihem.

V některých naléhavých případech jsme schopni zajistit i expresní doručení.

Doručování květin do firem – za doručenou kytici považujeme i její přenechání na vrátnici, recepci a podobných místech, či u kolegy nebo kolegyně, vždy proti podpisu přebírající osoby. Naše firma nezodpovídá za pozdní dodání způsobené takto přebírající osobou.

Doručování květin na soukromé adresy – v případě nepřítomnosti příjemce si vyhrazujeme právo zanechat kytici u náhradního příjemce – člen rodiny, soused, kolega apod.

 

Všeobecné podmínky

  1. Na objednávku je třeba vždy uvést správné a pravdivé informace. V případě opakované cesty na uvedenou adresu jsme oprávněni si účtovat znovu dopravu a náklady s tím související.
  2. Ke každé objednávce je nutné uvést telefonní kontakt na příjemce, abychom ho mohli kontaktovat a domluvit čas dodání. Při doručování do nemocnic a hotelů uvádějte i čísla pokojů, oddělení apod.
  3. Veškeré ceny uvedené na našich stránkách jsou již včetně DPH.
  4. Každou přijatou objednávku potvrzujeme během několika minut na Vámi zadanou e-mailovou adresu. Dodání květinového daru potvrzujeme jen na výslovné přání objednatele. Neváhejte nás kontaktovat, pokud je Vaše objednávka urgentní nebo nedostanete potvrzení o přijetí objednávky max. do 2 hodin od jejího odeslání v pracovní době mezi 8 a 18 hodinou.
  5. S odesláním objednávky objednatel prohlašuje, že přečetl a souhlasí s veškerými obchodními podmínkami.
  6. V objednávce vždy uvádějte jenom Váš email, jelikož na tento email Vám bude zaslaná informace o zpracování Vaší objednávky

Reklamace

Naše firma nezodpovídá za zdržení či zrušení dodávky z důvodu Vámi nesprávně zadaných či dopředu neověřených údajů jako je adresa příjemce, výskyt na uvedené adrese, telefon příjemce apod.

Reklamace přijímáme pouze písemně a to nejpozději do 3 dnů ode dne doručení. Vyhrazujeme si právo na vyřízení reklamace do doby 24 hodin po oznámení. Vyjádření k reklamaci probíhá opět písemnou formou.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu je registrován u Úřadu pro ochranu osobních  údajů pod číslem: 00044027. V rámci registrace je oprávněn  uchovávat a zpracovávat osobní údaje svých zákazníků pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy, pro vedení uživatelského účtu a pro zasílání obchodních sdělení kupujícím. Osobní údaje budou využívány pouze pro výše zmiňované účely a nebudou předávány dalším stranám. K informacím mají přístup pouze osoby uvedené v registraci. 

 

 

Platné od 27.11.2012

Používá se opensource systém OpenCart CZ překlad mival
Květiny Magnolie © 2018